Zobacz nasze portfolio

Nasze realizacje

Poniżej przedstawiam przykładowe projekty, które zostały zrealizowane dla klientów.

Netsupport

Współpraca z irlandzką firmą VIMAR Digital Marketing, na zlecenie której tworzymy stronę internetową dla firmy NetSupport. Projekt powstał na podstawie otrzymanych plików PSD oraz jest zintegrowany z WordPress'em.

W trakcie realizacji

Pan Myjek

Strona stworzona dla firmy, która będzie zajmować się akcesoriami oraz kosmetykami do pielęgnacji samochodów. Zajęliśmy się pełną realizacją strony - od projektu UX po zakodowanie i wdrożenie witryny online.

Odwiedź stronę

Visa and Work

Współrealizacja - zakodowanie warstwy
front-endowej na podstawie dostarczonej makiety. Szablon został podpięty pod WordPress'a, aby ułatwić klientowi dodawanie treści.

Odwiedź stronę

Wertall

Blog dotyczący dekoracji wnętrz oraz ogólnej tematyki wystroju mieszkań. Stworzony za pomocą WordPress'a w celu łatwiego zarządzania treścią.

Odwiedź stronę

Lashmaker

Sklep internetowy z akcesoriami do makijażu i stylizacji rzęs. Mechanizacja sklepu oparta o WooCommerce. Wykorzystany przeze mnie system do obsługi płatności to przelewy24.

Odwiedź stronę

Effectweb

Wizytówka marki zajmującej się biznesem, motywacją oraz suplementacją. Stworzyliśmy projekt UX na podstawie wytycznych, a następnie zakodowaliśmy witrynę. Projekt będzie wdrożony online w maju.

W trakcie realizacji

Signature INK

Współpraca z warszawską firmą Wise, na zlecenie której stworzyliśmy stronę dla salonu kosmetycznego z Chicago. Klient zakupił motyw WordPress i poprosił o skonfigurowanie według wytycznych.

W trakcie realizacji

Biznesowa Liga

Strona o charakterze
wizytówkowo-informacyjnym, z możliwością dodawania wpisów, stworzona za pomocą WordPress'a dla wrocławskiej ligi tenisa stołowego.

Odwiedź stronę

Didim

Strona stworzona dla żarskiego lokalu, który oferuje kuchnie wschodnią - kebab i grill. Strona niskobudżetowa, celem projektu był totalny minimalizm. Projekt stworzony na podstawie elementów dostarczynych przez grafika.

Odwiedź stronę

Zwiedzaj z Moniką

Blog turystyczny o Malcie, na którym jest także możliwość zakupu wycieczek i przeróżnych atrakcji. Wszystko oparte o CMS WordPress, a płatności zintegrowane z systemem Przelewy24.

Odwiedź stronę

Flowlaw

Refactor warstwy front-end'owej istniejącego już sklepu (drobne poprawki wizualne, zmiany w gridzie itp.) oraz kompletna konfiguracja funkcjonalności sklepu.

Odwiedź stronę

Yellow Man Lab

Dwujęzyczna strona dla firmy Yellow Man Lab, która zajmuje się produkcją maszyn. Projekt miał być bardzo prosty wizualnie oraz zawierał szczegółowe wytyczne, co zostało przez nas szczegółowo odzwierciedlone.

Odwiedź stronę

Nathalie

Strona wizytówkowa dla warszawskiego jubilera, która została zrobiona charytatywnie. Wszystkie pieniądze zostały przeznaczone na Kacpra z zanikiem mięśni.

W trakcie realizacji

New Contract

Dwujęzycznej wizytówki dotycząca tenisa stołowego, której celem jest łączenie zawodników szukających klubu oraz klubów szukajacych zawodników.

Odwiedź stronę

Spectra

Strona wizytówkowo-informacyjna stworzona dla warszawskiego biura rachunkowego, oparta o darmowy motyw WordPress.

Chwilowo niedostępna

Senzy Boyz

Strona o charakterze
wizytówkowo-informacyjnym, stworzona dla słowackiego zespołu disco polo i oparta o CMS WordPress. Klient dostarczył grafiki, fonty oraz kolorystykę layoutu.

Odwiedź stronę

Mediak

Sklep internetowy w fazie produkcji - rezultaty można oglądać na bieżąco, klikając w poniższy button. Sklep powstaje w oparciu o WordPress wooCommerce.

W trakcie realizacji

Adwokat Monika Pesta

Strona stworzona dla kancelarii prawnej w Warszawie, oparta o darmowy motyw WordPress'a. Mechanizmy dodawania treści zostały stworzone tak, aby klient łatwo i swobodnie manipulował zawartością strony.

Chwilowo niedostępna

Kryszewska Nieruchomości

Witryna tworzona dla żarskiego biura nieruchomości. Strona będzie oparta o WordPress'a i zintegrowana z portalami sprzedażowymi. Planowane zakończenie projektu to koniec stycznia.

W trakcie realizacji

Menell

Sklep internetowy w fazie projektowej, tworzony dla wrocławskiej marki Menell, która zajmuje się sprzedażą odzieży typu streetwear. Mechanizacja strony będzie oparta o wooCommerce.

W trakcie realizacji

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że wyrażasz na to zgodę.