Skontkatuj się z nami w sprawie wyceny

Najczęściej zadawane pytania

Przygotowaną umowę podpisuję, skanuję oraz wysyłam mailowo. Klient jest zobowiązany zapoznać się z umową, wydrukować, podpisać oraz ponownie zeskanować i wysłać. Istnieje także możliwość wysłania umowy pocztą, dostarczenia osobiście lub rozwiązania kwestii bezpieczeństwa za pomocą zaufanych portali takich jak allegro (wystawienie usługi stworzenia strony internetowej na aukcję).

Systemy CMS (Content Managament System) są proponowane tylko wtedy, kiedy klient chce mieć dostęp do łatwego zarządzania treścią. Jeżeli klient wie, że nie będzie prawie w ogóle edytował zawartości strony, lub będzie to robił bardzo sporadycznie, zdecydowanie lepiej jest opublikować stronę bez opierania o przykładowego WordPressa. Dzięki temu kwestie optymalizacji oraz pozycjonowania będą o wiele łatwiejsze oraz mniej kosztowne.

Po kontakcie mailowym, telefonicznym lub osobistym oraz wysłuchaniu pomysłu klienta, następuje wstępna analzia projektowa oraz kosztorys. Po zaakceptowaniu planu i kosztów przez klienta, czekam na zaliczkę w wysokości 20% ceny, by następnie zająć się tworzeniem projektu. Klient przez cały czas jest informowany o bieżącym etapie strony oraz dalszych krokach. Wszystkie poprawki, zmiany i ustalenia są wprowadzane natychmiastowo. Po wstępnym obustronnym zatwierdzeniu projektu, klient dostaje prototyp strony, który może sobie przejść jako potencjalny użytkownik. Jeżeli wszystko jest w porządku, wystawiam fakturę, a po jej opłaceniu strona zostaje opublikowana na serwerze.

Hosting na moim serwerze to koszt tylko 50 zł za pierwszy rok. Każdy następny rok kosztuje 120 zł.

Tworząc stronę, przestrzegam podstawowych zasad optymalizacji oraz semantyki, co korzystnie wpływa na pozycjonowanie witryny. Niemniej jednak profesjonalne SEO to usługa całkowicie odrębna od projektowania i kodowania witryny internetowej. Koszt takiej usługi u mnie to 300/400 zł netto miesięcznie. W cenę wliczony jest już koszt płatnych narzędzi Google'a, bez których dobre SEO w dzisiejszych czasach praktycznie nie istnieje.

Strony tworzone przeze mnie są dostosowane do różnych urządzeń i przeglądarek. Należy jednak wziąć pod uwagę fakt, że technologia rozwija się w niebotycznym tempie i bardzo duża część rozwiązań programistycznych nie jest wspierana przez stare urządzenia. Jeżeli potencjalny użytkownik odwiedzi stronę za pomocą 8-letniego tabletu lub korzysta z przestarzałych przeglądarek takich jak np. Internet Explorer, to istnieje spora szansa, że witryna będzie wyglądała inaczej. Jeżeli chcesz, aby twoja strona była "na czasie" i prezentowała się bardzo innowacyjnie i profesjonalnie, to dostosowanie sporej części mechanizmów do starych przeglądarek i urządzeń będzie niemożliwe. Wtedy trzeba zastanowić się do jakiej grupy docelowej kierujemy naszą treść. Jeżeli jest ona kierowana do osób młodych, to stuprocentowe wspieranie IE jest bezsensem. Jeżeli treść jest kierowana do osób starszych, to wypada zrezygnować z kilku modnych komponentów i spróbować bardziej tradycyjnych rozwiązań. Istnieją jednak rozwiązania takie jak stworzenie zaślepki, która powie użytkownikowi, że jego sprzęt jest zbyt stary lub można przerobić tylko te sekcje strony, które wyświetlają się nie do końca poprawnie na starych urządzeniach i przeglądarkach.

Po zakończeniu współpracy klient otrzymuje instrukcję obsługi panelu zarządzania treścią oraz ewentualne wsparcie w przyszłości. W razie jakichkolwiek problemów z dodawaniem i edytowaniem treści - służę pomocą.

Skontaktuj się ze mną!

Ercoding

Postaram się odpowiedzieć tak szybko, jak to możliwe. Jeżeli sprawa jest pilna, proszę o kontakt telefoniczny.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Eryk Kryszewski, ul. Kolejowa 5a, 68-132 Przewóz. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane tylko i wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Wysyłając formularz, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Zaznacz obrazek z laptopem lub prawą kropkę, aby wysłać formularz.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że wyrażasz na to zgodę.